20-10-2017 /auteur ANP Producties
PITTSBURGH (ANP/BLOOMBERG) – PPG Industries heeft geen interesse meer in AkzoNobel. De Amerikaanse verffabrikant zegt het boek AkzoNobel te hebben gesloten, zo laat topman Michael McGarry weten.
De wisselingen in de leiding van Akzo en de haperende resultaten van het Nederlandse bedrijf zorgen er volgens McGarry niet voor dat PPG een nieuwe poging zal doen het bedrijf over te nemen. Bij Akzo stapte dit jaar in korte tijd zowel de topman als de financieel topvrouw op wegens gezondheidsproblemen. Ook werd in korte tijd twee keer een winstwaarschuwing gegeven.
McGarry zegt tevreden zijn met de huidige aan- en verkopen waarmee zijn bedrijf bezig is. Verder houdt hij zijn ogen open voor mogelijke overnames van Europese familiebedrijven in de verfmarkt.