• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de eerste sidebar
  • Spring naar de voettekst
  • Home
  • Actueel
  • Thema’s
  • Contact

AllesoverHR

Onderdeel van Human Capital Group

  • Home
  • Actueel
  • Thema’s
  • Nationaal Beloningsonderzoek
  • Human Capital Group
18 januari 2023

ANWB: donderdag pittig op de weg door staking en weer

Bron: ANP
Home » Nieuws » ANWB: donderdag pittig op de weg door staking en weer
Vorige Volgende

ANWB: donderdag pittig op de weg door staking en weer

18 januari 2023 - Bron: ANP

18-01-2023 /auteur ANP Producties

DEN HAAG (ANP) – Door de landelijk afgekondigde stakingen in het streekvervoer en de weersverwachting kan het donderdag “pittig” worden op de weg. Dat verwacht de verkeersinformatiedienst van de ANWB.

“De spits is op donderdagochtend altijd al druk. In combinatie met de staking en de weersomstandigheden kan het pittig worden”, zegt een woordvoerder. “Mensen die weten van de staking zullen waarschijnlijk thuiswerken”, verwacht een woordvoerder.

Een concrete verwachting van de drukte geven is op dit moment lastig, omdat er in diverse regio’s gestaakt wordt, maar de staking en de weersverwachting zijn “ingrediënten die kunnen zorgen voor drukte”, zegt de woordvoerder.

Werk aan de weg

Komende nacht zijn er overal buien, met dieper landinwaarts natte sneeuw of sneeuw en hagel, voorspelt het KNMI. Ook kan het glad worden doordat neerslag op wegen bevriest door lage temperaturen en lichte vorst. Donderdagochtend kan het door winterse buien of het bevriezen van wegen plaatselijk glad zijn. In de middag komen opnieuw buien met hagel, natte sneeuw en kans op onweer. De maximumtemperatuur ligt rond de 5 graden, maar tijdens een winterse bui daalt de temperatuur korte tijd flink.

Wegwerkzaamheden die de komende dagen gepland zijn zullen weinig invloed hebben op de spits van donderdag en vrijdag, verwacht de verkeersdienst. Bij eerdere stakingen van vervoersdiensten in het land was het niet drukker op de weg. “Toen leek het erop dat veel mensen ervoor kozen om thuis te werken”, aldus de ANWB.

Donderdag en vrijdag leggen duizenden buschauffeurs, machinisten en conducteurs in het streekvervoer het werk neer na een mislukt cao-overleg. Behalve in het streekvervoer wordt ook gestaakt onder medewerkers van bedrijven die meerdere soorten openbaar vervoer aanbieden en chauffeurs van touringcarbedrijven. Zij kondigden aan zich aan te sluiten bij de al geplande stakingen.

Delen

Deel via:

Twitter Facebook LinkedIn

Primaire Sidebar

Het laatste HR nieuws

  • Minister Yellen: economie VS sterk en weerbaar

    6 februari 2023
  • Vakbonden laten opnieuw cao-bod werkgevers streekvervoer vervallen

    6 februari 2023
  • Arbeidsvoorwaarden ondergeschoven kindje in veel vacatureteksten

    6 februari 2023
  • Aanpak personeelstekort in techniek en ICT

    6 februari 2023
  • Vakbond VVMC: woensdag staking in streekvervoer Groningen

    6 februari 2023

Deze website is mogelijk gemaakt door Human Capital Group

De organisatie voor prestatie

Bijdragen aan het duurzame succes voor uw organisatie en uw mensen is onze drijfveer. Samen met u, uw leiderschapsteam en medewerkers verbeteren we de wendbaarheid, vitaliteit en professionaliteit.

Wij brengen beweging. Uw organisatie krijgt een solide fundament voor prestatie.

Wat nemen we mee?

All round HR management met diepgaande kennis van organisatieontwikkeling, functiewaardering, compensation & benefits, workforce management, prestatiemanagement, verzuim en inzetbaarheid, wendbaar organiseren, leiderschap.

Meer weten over Human Capital Group? Kijk op www.humancapitalgroup.nl

Human Capital Group
AllesoverHR

Onze thema's

  • Arbeidsomstandigheden
  • Leiderschap
  • Trends en Ontwikkelingen
  • Training en Coaching
  • Reorganisatie
  • Recruitment
  • Pensioen
  • Medezeggenschap
  • Juridisch
  • Arbeidsovereenkomsten
  • Functies en Rollen
  • Duurzame Inzetbaarheid
  • Communicatie
  • Column
  • Blog
  • Beoordelen en Belonen
  • Arbeidsvoorwaarden
  • Ziekte en Verzuim
  • Nieuws

Footer

Over AllesoverHR.nl

  • Human Capital Group experts
  • Contact

Human Capital Group

  • Over Human Capital Group
  • Onze missie
  • Bezoek ons

AllesoverHR sociaal

Blijf altijd op de hoogte
LinkedIn Facebook Twitter YouTube

Ontvang onze nieuwsbrief

Ontvang 1x per week het laatste nieuws
© 2023 AllesoverHR
  • Home
  • Word auteur!
  • Privacy en gebruikersvoorwaarden
  • Cookies
  • Sitemap
  • Contact
WEBSITE DOOR PEP